Kontakt oss

Signo kompetansesenter

Adresse: Molandveien 44, 3158 Andebu
Telefon: 33 43 86 00 
Betjent sentralbord: 09:00 - 15:00
E-post: post.ssk@signo.no

Silje Larsen

Silje Larsen, personalrådgiver

Mobil: 926 66 328

silje.larsen@signo.no

Fellesadministrasjonen

Anette Sæstad

Anette Sæstad, kommunikasjonsansvarlig

Mobil: 909 47 314

anette.saestad@signo.no

Fellesadministrasjonen

Cathrine Ellefsrød

Cathrine Ellefsrød, avdelingsleder

Mobil: 906 96 038

cathrine.ellefsrod@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen

Ann Karin J. Grimholt

Ann Karin J. Grimholt, seniorrådgiver

Mobil: 977 34 790

ann.karin.j.grimholt@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – opplæring

Ragnhild Dalheim

Ragnhild Dalheim, seniorrådgiver

Mobil: 458 59 403

ragnhild.dalheim@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – opplæring

Sigrun Slettner

Sigrun Slettner, seniorrådgiver

Mobil: 957 74 984

sigrun.slettner@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – opplæring

Lill-Johanne Eilertsen

Lill-Johanne Eilertsen, seniorrådgiver

Mobil: 924 26 345

lill.johanne.eilertsen@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – opplæring

Marit Evensen

Marit Evensen, seniorrådgiver

Mobil: 905 19 873

marit.evensen@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – opplæring

Vibeke Henriksen

Vibeke Henriksen, rådgiver

Mobil: 906 58 707

vibeke.henriksen@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – opplæring

Lynn Skei

Lynn Skei, psykologspesialist

Mobil: 412 36 202

lynn.skei@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen

Heidi Elisabeth Kittelsen

Heidi Elisabeth Kittelsen, seniorrådgiver

Mobil: 477 57 771

heidi.kittelsen@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – helse, medfødt døvblindhet

Anette Moen

Anette Moen, rådgiver

Mobil: 992 51 612

anette.moen@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – helse, medfødt døvblindhet

Åsne Svimbil Mørken

Åsne Svimbil Mørken, rådgiver

Mobil: 978 92 601

asne.morken@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – helse, medfødt døvblindhet

June Christina Veum

June Christina Veum, seniorrådgiver

Mobil: 957 46 334

June.christina.veum@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – helse, ervervet døvblindhet

Irene Bondahl

Irene Bondahl, rådgiver

Mobil: 413 22 599

irene.bondahl@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – helse, ervervet døvblindhet

Nina Merethe Hvidsten

Nina Merethe Hvidsten, rådgiver

Mobil: 908 49 510

nina.merethe.hvidsten@signo.no

Signo kompetansesenter, rådgivningsavdelingen – helse, ervervet døvblindhet

Liss Berit Gjelsås

Liss Berit Gjelsås, koordinator

Mobil: 917 23 645

liss.berit.gjelsas@signo.no

Signo kompetansesenter, opplæringsavdelingen

Cecilie Horgen

Cecilie Horgen, avdelingsleder

Mobil: 994 82 939

cecilie.horgen@signo.no

Signo kompetansesenter, kurs- og utviklingsavdelingen

Monica Sørensen

Monica Sørensen, kursrådgiver

Mobil: 916 92 349

monica.sorensen@signo.no

Signo kompetansesenter, kurs- og utviklingsavdelingen

Torunn Müller-Nilssen

Torunn Müller-Nilssen, koordinator for tegnspråkopplæringen

Mobil: 404 61 880

torunn.muller-nilssen@signo.no

Signo kompetansesenter, kurs- og utviklingsavdelingen

Monica Aarud

Monica Aarud, kurs- og husvert

Mobil: 997 88 968

monica.aarud@signo.no

Signo kompetansesenter, kurs- og utviklingsavdelingen